JM Elektro

Elektrické vykurovanie

Vďaka najnovším technológiám dnes už elektrické kúrenie predstavuje nielen najkomfortnejší systém vykurovania, ktorý je vysoko priaznivý pre hodnotu zdravého bývania, ale radí sa už aj medzi efektívne spôsoby vykurovania s veľmi priaznivou cenou prvotnej investície. Aby tieto podmienky boli splnené, je potrebné si z ponuky na trhu vybrať výrobcu, ktorý je lídrom vo vývoji technológií elektrického vykurovania a zároveň svojou históriou dokázal dlhodobú spoľahlivosť výrobkov na poli elektrického podlahového vykurovania.
Preto my pracujeme iba s najkvalitnejšími produktmi.

Pohodlie ovládania

Stlačte gombík alebo nechajte riadiacu jednotku vytvoriť príjemné teplo do nôh presne v čase, keď ho potrebujete a to všetko pri minimálnom vrstvení teplôt. Jednoduchú manipuláciu zabezpečia inteligentné riadiace jednotky.

Flexibilita využitia

Systém elektrického vykurovania môže slúžiť ako plnohodnotné vykurovanie domov, bytov, polyfunkčných objektov aj hotelov.

Úspora

Elektrické podlahové vykurovanie šíri teplo rovnomerne od podlahy. Aj keď máme v miestnosti o cca 2-3°C nižšiu teplotu, stále pociťujeme príjemný komfort. Vďaka tomu však ušetríme cca 15% nákladov oproti iným vykurovacím systémom.

Zdravie predovšetkým

Kombinácia nízkoteplotného ohrevu a sálavého tepla stabilizuje vlhkosť vzduchu v miestnosti, ohrev je veľkoplošný a priestor sa vykuruje rovnomerne. Výsledkom je minimálne prúdenie vzduchu a minimálne vírenie prachu.

Základné technické dáta

vykurovacie odporové káble s výkonom 10 alebo 20 W/m inteligentný vykurovací kábel, ktorý sa sám reguluje podľa teploty podlahy s výkonom 5–15 W/m

Skladba podlahy a uloženie vykurovacieho kábla

1. Podlahová krytina: drevo, dlažba, koberec...
2. Betón alebo anhydrit, liata podlaha min. 4 cm
3. Inteligentné alebo odporové vykurovacie káble
4. Teplotný snímač podlahy od termostatu
5. Pozor! Vhodná hliníková fólia
6. Vhodná izolácia 5–10 cm.
7. Oddeľovacia vrstva u stien
8. Základná podkladová vrstva


Pre viac informácii nás kontaktujte.